
www.kelderwijnen.nl / Sublime Wine Cellar
-
Marcella Raaijmakers Raaijmakers
Ik oordeelde te snel: ik ben direct persoonlijk gemaild om e.e.a. anders op te lossen. Soms is een beetje geduld niet verkeerd, dus excuses aan Wine Cellar, echt heel fijn dat jullie me alsnog benaderen!
Antwoord van www.kelderwijnen.nl / Sublime Wine CellarGoedemorgen,
Wat vervelend dat u gelijk een 1 ster geeft. Ik ben gaan kijken, en denk dat de 1 ster te maken heeft met de zending die kapot is gegaan? Maar zoiets wordt gewoon opgelost. Had mij gemaild, wil altijd graag helpen. Ik heb uw inmiddels gemaild. -
Mk
Goede service en snelle levering
-
Hoe beoordeel je www.kelderwijnen.nl / Sublime Wine Cellar?
-
Kees Hoornweg
Top service
-
Tine Brens
Perfecte klantenservice echt super. Jullie mogen er trots op zijn. Ga vooral zo door.
-
Ewelina Ciechanowska
Snel geleverd maar etiquette op flei was kapot.. het is een minder punt
Antwoord van www.kelderwijnen.nl / Sublime Wine CellarGoedemorgen,
U ontvangt de fles die u op de website ziet. Er staat altijd bij of een label beschadigd is. Is een fles echt anders dan besteld op wat voor manier dan ook, lossen we dit uiteraard op. -
BW
Top! In de ochtend besteld en in de middag opgehaald.
-
Marc Hauteclair
Perfect
-
Lesley Van looy
Uitstekende service !!!
-
Nils Carsjens
Fast and no problems
-
Tiddo
Eerlijk advies en uitstekende service
-
Thomas Ruff
Der Service ist wirklich gut und völlig unkompliziert.
Antwoord van www.kelderwijnen.nl / Sublime Wine CellarGuten Morgen, Ich habe am 30. Dezember keine E-Mail von Ihnen erhalten. aber natürlich werden wir das lösen. Sie können Fotos per E-Mail an info@kelderwijnen.nl senden
-
Erwin
Super service!!!
-
Rina
De adressering klopte niet waardoor het pakket verkeerd is afgeleverd. Moest moeite doen om het weer boven water te krijgen, maar dat is gelukt..pfft..…het gaat om een unieke fles…stress!
-
Peter Damhoesl
Within 3 days I recieved th order in Austria
-
Vera
Hele goede hulp via chat! Super mooie vintage kist! De gekozen wijn is er perfect voor! Bedankt voor de snelle en goede service!
-
Lieuwe Cuperus
Goede website,
-
Rebecca de Klerck
Snelle levering en ook via de chat goed en snel geholpen. De wijn met verpakking ziet er fantastisch uit.
-
mariette van de Wiel
Geweldige service, ik had verkeerde wijn besteld
Deze fout kon gelukkig hersteld worden
Dank daarvoor -
Kenan
Deeply disappointed. I bought this as a gift, but now I have to find something else. The product I received has nothing to do with what was advertised on the website. It arrived poorly packaged, with a torn label. Even worse, the label on the back of the bottle shows the year 1988 instead of the 1987 I selected. There are two different label. There was no mention of this on the website. I've wasted 95 Euros, and I wish I had purchased it from the British website I used before, but unfortunately, I didn’t have the time.
Antwoord van www.kelderwijnen.nl / Sublime Wine CellarGoedenavond,
Zeer spijtig dit te lezen ondanks mijn uitleg via mail naar u. De wijnen worden gefotografeerd zoals ze zijn, en de wijn op de foto krijgt u ook. Wijn uit 1987, in dit geval was het label zeer licht beschadigd in de onderhoek. Dit is ook zichtbaar op de foto. Wat betreft het jaargang, ook uitgelegd. De goede bewaarwijnen, die op de website staan die komen van gerenommeerde wijnhuizen en totaal niet te vergelijken met supermarkt wijnen. Een goede wijn ligt altijd op vat voor 1 a 2 jaar, daar rijpt de wijn. Het bottelen is vaak 1 jaar later. Maar de wijn is vd druiven in dit geval van 1987. Het ene wijnhuis zet de bottelen er wel op de andere niet. Zegt juist wat over de kwaliteit vd wijn. Ik heb u verder niet meer gehoord over de mail en verbaasd mij ook dat u deze review plaatst. Wanneer iemand niet tevreden is of afziet van een bestelling kan altijd en geen probleem. -
Jan Dijkstra
Snelle levering dus heel goed