
PartyPro
-
Diana Kuipers
Goede prijzen en snelle levering
-
Bianca
Fast delivery, well packed. The silver number balloons are a bit fragile. I popped one while inflating mouthly.
-
Hoe beoordeel je PartyPro?
-
John Veraa
Snelle bezorging en zeer goed verpakt.
Precies het product wat we hadden verwacht. -
Patrycja Kaszuba
I did not receive the product. No response to emails :( soooo slecht
Antwoord van PartyProHi Patrycja, we would like to apologize again for the package that got lost the first time. I see that you have spoken to my colleague in the meantime and he has shipped the package again. This time the delivery has been successfull. We hope you can still enjoy the ordered items!
-
Linda Clement
SUPER service!!!
-
Desiree Emmen
Het proces is heel gemakkelijk; uitgekozen, besteld en snel geleverd.
-
Delayla Van der Meer
De ballonnen waren niet de zelfde kleur als op de foto… kan ik ze retour sturen?
Antwoord van PartyProVervelend om te horen dat de kleuren niet aan de verwachting voldoen. Elk scherm weergeeft kleuren weer net iets anders dus het is soms lastig om de kleuren op alle apparaten goed te weergeven. We zullen je een retourlabel per email toesturen.
-
Helena Rodenburg
Geen idee ik heb de bestelling nog niet ontvangen !
Antwoord van PartyProHi Helena, we hebben je bestelling er even bij gezocht. Deze is in 2 delen verstuurd.
Het 1e pakket is reeds bij je aangekomen zie ik. Het 2e pakket is nog onderweg.
We hebben je de track en trace code per mail toegestuurd zodat je deze kunt volgen. -
Berredina Netten
Pakket was helemaal beschadigt en mega nat alle ballonnen zijn doorweekt dit al gemaild maar krijg geen reactie
Antwoord van PartyProBeste Berredina, vervelend om te horen dat het pakket beschadigd is aangekomen. We hebben je de instructies voor het retour sturen per mail toegestuurd.
-
M.
Voor de verjaardag van mijn dochter hebben we leuke versiering besteld voor een fijn prijsje. Echter bleek bij ontvangst van de bestelling, enkele producten van een ballonnenset te missen. Na mijn contact met Partypro, werd dit snel en netjes opgelost! Ik ben erg te spreken over de producten en jullie service. Nogmaals dank hiervoor!
-
Mieke Lorein
Uitgebreide collectie, leuke ballonnenbogen.
Spijtig genoeg was de helft van de ballonnen met confetti in direct weer plat. Gelukkig waren de andere wel in orde! -
Fatna
Duidelijke website, super snelle service; Bestelling geplaatst om 17.30, kreeg al bericht om 20.30 dat mijn pakket verzonden was.
Volgende dag in de ochtend het pakket mogen ontvangen! Heel erg bedankt ! -
ghena awad
De kleuren zijn niet zoals de foto
Antwoord van PartyProVervelend om te horen dat de kleuren niet aan de verwachting voldoen. Elk scherm weergeeft kleuren weer net iets anders dus het is soms lastig om de kleuren op alle apparaten goed te weergeven.
Zou je ons een foto kunnen sturen van de producten welke je bedoeld? Dan gaan we graag opzoek naar een passende oplossing samen met jou. Je kunt de foto's sturen naar info@partypro.nl -
Meitie
Geweldige service, altijd tevreden. Ik bestel ook elk jaar bij jullie en mijn kinderen zijn elke keer weer super enthousiast
Antwoord van PartyProDankjewel voor je mooie review Meitie! Fijn om te horen dat je kinderen ook elke keer enthousiast zijn. We zien je volgende bestelling graag tegemoet :)
-
D
Snelle levering en prima product.
Antwoord van PartyProBeste D, dank voor je mooie review. Graag tot een volgende keer!
-
Fabienne
Snelle levering! Helaas was het voetstuk ongelijk waardoor de boog minder stabiel stond we hebben dit zelf moeten oplossen want we hadden de boog echt nodig Maar voor de rest geen problemen Compensatie gehad van de webwinkel het probleem is netjes opgelost.
Antwoord van PartyProHi Fabienne, dankjewel voor je waardevolle feedback. We hebben dit opgenomen met de leverancier om dit in de toekomst te voorkomen. Zoals besproken per mail is de compensatie naar je overgemaakt.
-
M Tasdelen
İk heb een boog gehaald voor de ballonnen maar ik ben er niet tevreden om dat het boog niet goed gelast is kan ik het niet in elkaar zetten, de gastjes zij scheef daar om kan de schroef er niet in, ik heb een mail gestuurd maar niemand heeft gereageerd.
-
Jasmijn Hendriks
Bestelling snel binnen gekregen
Echter heb ik een ballonnen cirkel besteld
Die niet op zichzelf kan staan en anders gewoon omvalt
Het houd geen evenwicht
Ook gelijk een berichtje gestuurd via de website
Helaas nog geen reactie gehad -
Michel Egas
Snelle levering en product zoals omschreven
-
Tonia Amiri
Bedankt,
Snelle levering en goede kwaliteit.
Mijn bestelling was de volgende dag al thuis.